דיקור סיני לבריאות שלך

דיקור סיני – לבריאות שלך !!!

איך מתחיל הבוקר שלך ?
כל יום מתחיל עם כאבים, עם סבל?

או שזה מגיע רק לפעמים ?

 

הרופא אמר לך שאין מה לעשות ? ואפילו הגדיל לעשות ואמר לך שאין לך פתרון… שהמצב הזה ילווה אותך לנצח… הוא לא מעז לספר לך שבאמצעות דיקור סיני בכמה מפגשים החיים שלך ייראו אחרת…

אני ממש מקווה שלא הרמת ידיים ! זה לא חייב להיות כך… אני יכולה לעזור לך :

מטופלים רבים הגיעו אלי אחרי שחשבו שאבדה כל תקוה… אנחנו עושים תכנית טיפולים ובאמצעות רפואה סינית, דיקור סיני צמחי מרפא וטכניקות נוספות בהן אני משתמשת, ופתאום…החיים נראים אחרת…

 

העולם יכול לחזור ולחייך אליך !!!

ישנן בעיות רבות שלרפואה המערבית אין עבורן כל פתרון, לפעמים אפילו לא יודעים מה הבעיה ולמה בעצם נגרם לך סבל.

אז שזה לא יעצור אותך ! ישנם מעל מיליארד אנשים שהרפואה הסינית עוזרת להם יום יום כבר 4,000 שנה.

הרפואה הסינית יודעת לאזן את הגוף שלך ולטפל בטווח רחב מאד של בעיות, החל בכאבי ראש כאבי גב, מגרנות ועוד בעיות כרוניות במערכת העיכול מערכת הנשימה ויתר מערכות הגוף.

אצלי בקליניקה באמצעות טכניקות ריפוי רבות ומגוונות הכוללות

רפואה סינית-דיקור סיני, כוסות רוח, צמחי מרפא, ריפוי אנרגטי עצמתי ועוד… תוכל לחוות שינוי מהיר במצבך הבריאותי ולחזור לחיים חיוניים מלאי הנאה:

 

check07להיות חפשי מכאבים מיותרים כאב יכול להביא לסבל נוראי ולגרום לימים ארוכים של חוסר תפקוד, במקרים רבים אפשר באמצעות טכניקה מיוחדת של דיקור סיני לשחרר אותך מהכאב הזה. ולהחזיר את החיים שלך למסלול נורמלי – ממש לצאת לחופשי.

 

check07חוסן גופני לאורך זמן המחלה החלישה את הגוף שלך, היא חוזרת כל כמה שבועות, ושוב חוזרת… הגוף שלך חלש ולא מצליח להתאושש… ושתרופות כבר לא משפיעות…אצלי בקליניקה אפשר לשים לזה סוף! יש לך אפשרות לקבל את החוסן הגופני שלך בחזרה! אחרי סדרה של טיפולים הגוף שלך יכול לחזור לתפקוד נורמאלי והעצמה שלך יכולה לחזור וללוות אותך.

 

check07יש מי שמלווה אותך בטח יצא לך להיכנס למרפאה ולהרגיש שלא מקשיבים לך, שמתייחסים אליך כמו ל”עוד מטופל” עם זמן מוגבל שלא מספיק לטיפול סביר ואפילו לא מספיק כדי להבין את הבעיה שמציקה לך כדי לטפל בה ביעילות… אצלי בקליניקה הסיפור הוא שונה לחלוטין: מטופלים שמגיעים אלי זוכים ללוי צמוד ומחקר מעמיק של הבעיות שמטרידות אותם, גם לך מגיע טיפול מלא ולווי האישי עד להחלמה המלאה, לא כדאי לך לוותר על זה.

 

check07 טיפול ללא כימיקלים התרופות ברפואה המערבית גורמות לגוף נזקים רבים ויוצרות לאורך זמן בעיות חדשות שהגוף צריך להתמודד איתן (– בחילות חוסר שנה כאבי ראש לחץ דם, בעיות בכבד ועוד ועוד). באמצעות צמחי מרפא טבעיים מהרפואה הסינית בשילוב דיקור סיני נוכל להחזיר את חייך למסלול תקין ללא תופעות לואי, לחוויה של בריאות ועוצמה מחודשת בחייך.

 

check07 לחיות עם חיוך אחת החוויות הקשות בחיים היא חיים עם מחלה או כאב שלא מרפה לעולם. קשה ליהנות אפילו מהרגעים היפים בחיים, כל מה שקורה לך קורה בצל הבעיה שמלווה אותך לכל מקום… כמה נפלא יהיה שאחרי מספר טיפולים אצלי בקליניקה כשהצבע חוזר לך ללחיים, והחיוך הזה חוזר ללוות אותך בחייך. ופתאום אפשר להסתכל סביב ולראות שיום יפה בחוץ !!!

זה הזמן להתקשר אלי 

052-8597222


ולהתחיל את הדרך שלך לרפואה שלמה
ואם עדיין יש לך התלבטות, או שאלה,  אוכל לייעץ ולתת לך הכוונה.

הקליניקה שלי נמצאת בהרצליה ר"ח הלני המלכה 8 - הרצליה פיתוח

ריקי

רפואה שלמה